האדם הפשוט אינו היחיד שסובל מבעיות זיקפה. לנשים יש לעתים קרובות בעיות בהשגת אורגזמה וזקפה. טוניקות מיניות, המשמשות באופן מסורתי כתרופות צמחיות, משמשות גם כתרופה לבעיות זיקפה. מלבד השימוש המסורתי, מחקרים אתנו-בוטניים מראים שלתמציות הצמחים הללו יש את אותם פונקציות כמו למוצרים תרופתיים, אך יש להם הרבה פחות סיכוי לגרום לתופעות לוואי.

תרופת הצמחים הסינית “עשב עז מיובל” עשויה להיות הוויאגרה הטבעית שאתה מחפש. מדענים איטלקיים פרסמו לאחרונה מחקר המצביע על כך שלתרכובת עשויה להיות השפעות דומות לוויאגרה ללא תופעות הלוואי המזיקות. ויאגרה מחקר זה צפוי להתפרסם בכתב העת Journal of Natural Products. זה שווה ניסיון. צמח זה מכיל ציטרולין, חומצת אמינו הדומה לויאגרה. זה עובד על ידי הרפיית כלי דם ומרחיב אותם, נותן לך זקפה מוצקה וארוכה יותר.

החומר הפעיל באבטיח נקרא ציטרולין, והוא סוג של חומצת אמינו. חומצת אמינו זו מרחיבה את כלי הדם, מה שמגביר את הזקפה. תחמוצת לימון היא סוג של הורמון אנבולי שגורם לכלי הדם להתנפח. זה גם משפר את מצב הרוח של גבר ומגביר את החשק המיני. בעוד מיץ אבטיח אינו הוויאגרה הטבעית שגברים רבים מחפשים, היא עשויה להיות אפשרות מעשית עבור גברים מסוימים המחפשים תרופה לבעיות זיקפה.

בעוד שמיץ אבטיח הוכיח הבטחה במחקרים קליניים, חשוב לדעת שלא ניתן ליטול אותו דרך הפה. בניגוד לויאגרה, החומר הפעיל עלול לגרום לאלרגיה לאבקנים, שעלולות להיות השלכות חמורות על בריאותו של גבר. יש לפנות לעצת רופא לפני צריכת מיץ אבטיח. למרות שזה לא סביר לרפא ED, אפשר לקבל זקפה טובה יותר באמצעות ויאגרה טבעית.

תוספי צמחים אחרים מכילים ציטרולין. מרכיב זה הוא מבשר לארג’ינין ולחנקן אוקסיד,ויאגרה הפותחים כלי דם ומשפרים זקפה. גם ציטרולין וגם ארגינין הם מרכיבים טבעיים שיש להמיר אותם לפעילים. חשוב לציין שתוספי צמחים אינם עומדים באותם סטנדרטים כמו תרופות מרשם. בעוד שלמוצרים צמחיים מסוימים עשויים להיות יתרונות, אי אפשר לדעת אם הם בטוחים לשימוש.

ציטרולין עשוי גם להיות מומר לארגינין. ארגינין, בתורו, הופך לחנקן אוקסיד, כימיקל שפותח את כלי הדם ומשפר זקפות. מיץ אבטיח גולמי מכיל את הריכוזים הגבוהים ביותר של ציטרולין, וגברים שרוצים להשתמש בויאגרה טבעית צריכים להתייעץ עם רופא. שני הפירות הללו יכולים להגביר את החשק המיני של גבר.

אבטיח הוא מקור טוב לציטרולין. מרכיב זה יכול לתמוך בזקפה טובה יותר אצל גברים עם הפרעות זיקפה קלה עד בינונית. ארגינין הופך לחנקן אוקסיד, שעוזר לפתוח את כלי הדם ולהגביר את כמות הדם הזורמת לפין. רק רבע כוס מיץ ביום יכולה לעזור עם זקפות. זה לא תחליף מלא לויאגרה, אבל זה אלטרנטיבה מצוינת למי שסובל מבעיות זיקפה.

ויאגרה טבעית כתרופה לבעיות זיקפה