כיצד להגן על ביתך מפושעים

0 Comments

כדי שאדם ירגיש שרכושו בטוח לחלוטין מפני תקיפה או שוד של עבריינים, הדרך היחידה היא להשקיף עליהם ללא הרף. שיטת צפייה זו בנכס או באדם מכונה מערכות מעקב. סוג זה של מערכות מעקב מתבצע בדרך כלל ברחבי העולם והוכיח שיש לו אחוזי הצלחה מצוינים. מצלמת אבטחה האבטחה שומרות על מגזרי הבנקאות בעשורים האחרונים והוכיחו את השימוש בהן בפחות פשעים בבנקים. עם ההצלחה שנראתה ממגזרי הבנקים, הממשלה החליטה לנהוג באותן מערכות אבטחה למצלמות אפילו למגזרים האחרים במדינה כדי להגן עליהם מפני שוד. נניח שמערכות האבטחה של המצלמה צריכות לעבוד היטב עבור תרחיש. במקרה כזה, החלק הטכני של מערכות האבטחה של המצלמה חייב להיות מהותי, כלומר שיהיה עליה מערכת אחסון וכוח טובה כדי לתמוך בעבודתן.

מערכות המעקב המשתמשות במערכות האבטחה של המצלמה הן בעלות אחוזי הצלחה גבוהים. בין המצלמות השונות המשמשות במערכות האבטחה של המצלמות, נעשה שימוש במצלמות IP ובמצלמות אלחוטיות במקומות רבים יותר בשל יתרונותיהן על פני סוגים אחרים של מצלמות כמו מצלמות הכדורים והכיפה המשמשות באזורים מסוימים. ישנן מצלמות ייחודיות שתוכננו כך שיהיה להן מראה מצוין גם בשעות הלילה וכדי לעזור להם בלילה הוא מקור האור האינפרא אדום.

הם עוזרים בהפקת תמונה טובה גם בלילות מכיוון שהם יכולים להסתכל דרך הכהה. נכון יותר להשתמש במערכות מעקב הפועלות רק כאשר יש צורך לבצע אותן. ניתן לגרום למצלמות לעבוד רק כשיש תנועה מול המצלמה. סוג זה של מערכת מעקב משמש לצילומי חיות בר, שם המצלמות צריכות להיות פעילות רק כאשר יש תנועה של חיות בר. אך לא ניתן להשתמש במערכות מעקב אלה במקומות בהם יש תנועות מתמדות, כמו בבנקים ובמקומות ציבוריים בהם הפעילות מתרחשת ברציפות.

יש אפילו גאדג’טים של מערכות אבטחה בגדלים מיניאטוריים שיכולים לתת כיסוי מצוין של הסביבה. הם הופכים פופולריים ונפוצים מיום ליום מאז ששימשו לחשיפת ההונאות שאנשים רבים עושים. פעולות עוקץ מסוג זה נעשות על ידי אנשי תקשורת בהבאת האמת לציבור. לפיכך, נעשה שימוש כיום במערכות מעקב כדי לחשוף עובדות של אנשים גם אם הם ממלאים תפקיד מאוד גבוה בחברה. לכן, המערכות עוזרות לאנשים לתפוס את האנשים שעושים את הפשעים מול כולם כמו שוד ושוחד שנעשה על ידי עמים ברמה גבוהה.היה חברותי, שתף!